1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Yumurta Sat Para Kazan

Konu, 'Oyun Haberleri' kısmında Root tarafından paylaşıldı.

1. Root Turkey

Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

330
    202
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    202
    Word Of Truck:
    Çiftlik oyunlarını biliyoruz bir çoğu ponzi çıkmakta. Yumurtlakazan.com sitesi ortalama 4 aydır yayında. Şu ana kadar stabil bir gelişim gösterdi. Ödemelerinide sağlıklı şekilde yapmakta. 1 haftadır sistem üyesiyim ve halen sistemi çözüyorum. Oyunun amacı çiftliğinizi geliştirerek Gerçek para kazanmak.

Yumurtla Kazan Nedir ?
    Yumurtla Kazan Üyelerine Para Kazandıran Bir Çiftlik Kurma Oyundur. Sanal Çiftliğinizi Kurarak Para Kazanabilirsiniz.

Nasıl Oynanır : Oyun size başlangıçta 600 kredi verir bununla siz 1 adet Tavuk alırsınız ( ÜCRETSİZ ) siz bu tavuktan gelen yumurtaları toplarsınız. Yumurtaları toplarken hem oyun kredisi hemde tl birikimi yaparsınız. Krediniz biriktikçe yeni tavuk veya inek vs alırsınız. Çiftliğinizi yavaş yavaş genişletir kazancınızı yükseltirsiniz. Tabi isterseniz kredi satın alır daha büyük yatırım yapabilirsiniz

Refli Kayıt Linki : http://yumurtlakazan.com/register.php?ref=3572

Screenshot_1.jpg

2. Root Turkey

Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

330
    202
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    202
    Word Of Truck:
    İlk ödememide aldım. Hadi hayırlı olsun.