1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Rehber Yeni başlayanlara şirket büyütme yöntemleri

Konu, 'Rehber' kısmında 02Efe tarafından paylaşıldı.

1. 02Efe

02Efe Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

51
    9
    8
    Beğenilen Mesajlar:
    9
    Word Of Truck:
    merhaba arkadaşlar bügün yeni başlayanlar için şirket büyütme yöntemlerini diyeceğim

1-şirketi oluşturuyoruz ve hangi şehirde şirketimizin merkezi olsun seçiyoruz ben Paris'i tercih ediyorum ve eğitime girmek istiyor musunuz diyor mekanikleri bilmiyorum diyorseanız evet seçeneğine tıklayın ve yükü otomatik park etmeyin başta az exp değerli olabiliyor

2- şimdi ilk işimizi yaptık tek seferlik işten devam edeceğiz ücreti fazla olan güzel oluyor ama mesafe başına ücret de seçebilirsiniz yüklerinizi. Ve biraz gittikten sonra mesaj gelecek tırınızı Alın ve bizimle çalışın gibi masaj gelcek buna ihtibar etmeyin ve yolunuza devam edin 2. yükünüzü aldıktan ve biraz gittikten sonra bankadan mesaj gelecektir büyümenize yardım edebilir diye buna da ihtibar etmeyin çünkü çekerseniz batma riskiniz var tek seferlik işte her şeyinizi şirket karşılar ve bu sizin için başta daha iyidir

3-tek seferlik işlerde 20 level olana kadar çalışın ve bankadan 500 bide 100 bin lira olcak şekilde 600 bin lira para çekin kendinize tır Alın garajı büyütün ve alabildiniz kadar işci ve tır alın ben Scania ve Volvo tercih ediyorum o tır olayı tercih meselesi ve artık tırımız var işçilerimiz var borcumuzu ödeyince yine paramız olursa işçi ve tır alınız

2.yol: buku yapmak için 2 şöföre ihtiyaçımız var ve 2 garaja birleşik krallık tarafından garaj alıyoruz ve başladığımız şehir ne ise orda garajımız var Zaten ve şimdi ana menüye geliyoruz şirket yönetimi ve oradanda garaj yönetimine tıklıyoruz oradan Bi garaş seçiyoruz ve hemen git seçeneğine tıklıyoruz ve oyun arkada süre akmış ve işçiler çalışmış oluyor para getiriyor

Not : 1. Yol için her yükü bence park etmeye çalışın gerçekçilik açısından ve sikil puanlarını uzun yol sonra adr'ler hassas yük sonra değerli yük sonra tam Zamanında teslimat en son ekonomik sürüşe verebilirsiniz

Konu yanlış yerdeyse düzeltirmisiniz adminler

ALINTI YAPMAK YASAKTIR

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  2. //ANKA\\™ | İlyas

//ANKA\\™ | İlyas Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

55
    9
    8
    Beğenilen Mesajlar:
    9
    Faydalı bir konu..:)

3. 02Efe

02Efe Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

51
    9
    8
    Beğenilen Mesajlar:
    9
    Word Of Truck:
    Teşekkürler

4. Oguzhan-K Turkey

Oguzhan-K Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

3
    6
    3
    Beğenilen Mesajlar:
    6
    Word Of Truck:
    Düzeltmek istediğim bir yer var, bankadan en fazla 500 bin kredi çekiliyor. 400+100 bin olmalı. Yeni başlayanlar okuduğu taktirde acemilik dönemlerindeki hatalara düşmezler. ;)