1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Rehber World Of Trucks Araç Plakasını Ayarlama

Konu, 'Rehber' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

327
    133
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    133
    Word Of Truck:
    -| Geçen rehberimizde nasıl kayıt olcağını ve bağlancağını anlatmıştık şimdi ise Araç Plakamızı nasıl ayarlıyacağımızı öğreneceğiz.

->Kayıt olma rehberine burdan ulaşabilirsiniz.

1-|
    Sitemize [https://www.worldoftrucks.com] girelim ve "Sing İn" butonuna basarak oturumumuzu açalım,

3.jpg

2-| Girişimi yaptıktan sonra "MY PAGE" Açılan alt bölümden "PROFILE CUSTOMIZATION" bölümüne tıklayalım ve gelen kısımda "EURO TRUCK SIMULATOR 2 CUSTOM LICENSE PLATES" bulalım ve gerekli işlemleri ordan tamamlıyalım.

Screenshot_34.jpg

3-| Son olarak "SELECT COUNTRY" kısmına istediğimiz ülke plakasını seçelim diğer "ENTER LICENSE PLATE TEXT" kısmından istediğimiz plaka ismini veya plakayı yazalım herşeyi ayarladıktan sonra "UPLOAD" kısmına basalım.

Screenshot_35.jpg

1.Hatırlatma: Bu yaptıklarımızın aynısı "Amerikan Truck Simulator" için yapabilir plakanızı değişebilirsiniz.

2. Hatırlatma: Bütün bunların olması için oyun içinden World Of Trucks Hesabınızı bağlamanız gerekmektedir onada üst kısımdan diğer "Rehbere" bakarak yapabilirsiniz [Bağlandığınızda plakanız multiplayerde gözükücektir.]

• Beğendim Beğendim x 1
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.