1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

İnceleme Watch Dogs 2 Inceleme

Konu, 'Oyun İncelemeleri' kısmında [Anatolia] Ethem tarafından paylaşıldı.

 1. [Anatolia] Ethem Turkey

  [Anatolia] Ethem Yeni Şoför Kayıtlı Kullanıcı

  26
  10
  3
  Kayıt:
  30 Kasım 2016
  Mesajlar:
  26
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  (Not:ALINTIDIR, MERLİNİN KAZANINDAN )

  [http://www.merlininkazani.com/Watch_Dogs_Inceleme_PC-oyun_haber-74003p2.html]


  Watch_Dogs’un PC’deki görselliğinden bahsettik. Peki bu görsellik optimize çalışıyor mu? Aşırı yüksek olmayan sistemlerde bile birkaç özellik kısılarak kabul edilebilir bir fps oranı yakalamak mümkün. Hem de ışıklandırma, gölge, yansımalar gibi ekstra efektlerden mahrum kalmadan bu fps oranı kolayca yakalanabiliyor. Görsellikten büyük bir oranda feragat etmiş de olmuyorsunuz.

  PC’nin getirdikleri


  Oyunu konsollarda deneyenler, kaybolan cesetler ve objelerden bahsedeceklerdir. Grafik kartının hafızasıyla alakalı olan bu durum, PC’de yaşanmıyor. Yani yerde olan yerde kalıyor. Buna tabi ara sahnelerden önce park edip, sahne sonrasında aradığınız aracınız dâhil değil.

  [​IMG]

  Kontroller PC’de daha rahat diyebilirim. En azından bir PC oyuncusu için kamera açısını kontrol etmek, konsoldan daha rahat görünüyor. Ancak konsol odaklı bir oyuncuysanız, bu durum sizin için farklı olabilir. Yine de ekranda imleci fareyle hareket ettirmek, daha hızlı hack yapıp, daha düzgün nişan almamızı sağlıyor.

  Tüm bunların yanında görsel olarak tamamlanmamış/unutulmuş kısımlar da yok değil. Örneğin hava kararmışken araçların farları önünde veya sokak ışıklarının altında durduğumuzda herhangi bir gölgemiz oluşmuyor. Fakat aynı durum, ara sahnelerde tamamen işlenmiş durumda. Bu ve benzer durumlar biraz can sıkıcı olsa da, genel olarak Watch_Dogs’un eğlencesini etkilemiyor.

  Genel olarak Watch_Dogs

  Buradan konsol sahibi olup da “Watch_Dogs oynayacağıma GTA 5’e devam ederim daha iyi” diyenlere söylemek istediklerim var. Bu söylemek istediklerimi de Ubisoft gibi bir markaya sempatim olmayan biri olarak dile getireceğim. Konsolda her iki oyun da oynanır. İkisi de bir arada sizlere eğlenceli saatler yaşatacak. Ancak PC sahipleri için şu an için GTA 5 PC’ye gelene kadar Watch_Dogs ve Grand Theft Auto 4 dışında uğraşılacak benzer bir oyun yok. Tabi burada Saints Row’dan da bahsetmeden geçmeyelim.

  [​IMG]

  “Watch_Dogs alınır mı?” sorusunun cevabı “Kesinlikle, evet.”. Özellikle iyi bir sisteminiz varsa “Almayanı dövüyorlar” demekten kendimi alıkoyamıyorum. Elinizin altında koca bir şehir, keşfedilecek onca referans, bol aksiyon, bol hack, bol hız ve tabi ki iyi bir hikaye bulunuyor.

  100 üzerinden vereceğim puanda kırdığım kısımlar, oyundaki bazı küçük hatalardan, görsel problemlerden ve benzeri kısımlardan olacak. Onun dışında şu an PC’de oynanabilecek en iyi açık dünya oyun Watch_Dogs. Şunu da belirtmek gerek, eğer konsol versiyonunu inceliyor olsaydım da bu oyun benden 90 gibi bir puan alırdı. Siz siz olun, Watch Dogs'u kaçırmayın. (GTA 5'i çok seviyor olsanız bile.)
  (Not:ALINTIDIR, MERLİNİN KAZANINDAN)

  http://www.merlininkazani.com/Watch_Dogs_Inceleme_PC-oyun_haber-74003p2.html
   
  • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  • Alıntı Alıntı x 1
  Son düzenleme: 7 Aralık 2016
 2. Root Turkey

  Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  332
  202
  43
  Kayıt:
  19 Haziran 2015
  Mesajlar:
  332
  Beğenilen Mesajlar:
  202
  Word Of Truck:
  Konuya alıntı ibaresi ve linki ekleyiniz.