1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber The Crew'in Sistem Gereksinimi Nedir? Nasıl Indirilir?

Konu, 'Oyun Haberleri' kısmında yorulmazy44 tarafından paylaşıldı.

1. yorulmazy44 Turkey

yorulmazy44 Uzman Şoför Forum Dostu Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

146
    51
    28
    Beğenilen Mesajlar:
    51
    Word Of Truck:
    Ubisoft, 30. yılı şerefine PC kullanıcılarına ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor ve Fransız firması 4. ayında oyunculara sunacağı ücretsiz oyununu açıkladı. Ubisoft, Eylül ayında kullanıcılara The Crew adındaki açık dünya yarış oyununu verecek. 14 Eylül tarihiyle birlikte indirmeye sunulacak The Crew, buradaki linkten ulaşılabilir olacak.

Ubisoft'un Ağustos ayında oyunculara sunduğu Rayman Origins'i hala almadıysanız The Crew ücretsiz olana kadar alma şansınız bulunuyor. Platform oyunu seven herkese tavsiyemizdir.

İlk ayında Prince of Persia The Sands of Time'ı, ikinci ayında Splinter Cell'i ve üçüncü ayında da Rayman Origins'i ücretsiz veren Ubisoft, dördüncü ayında The Crew vererek çıtayı git gide yükseltiyor. Bakalım önümüzdeki ay ne gibi bir yapımla karşımıza çıkacaklar.

2. //ANKA\\™ | DEATHPROOF Turkey

//ANKA\\™ | DEATHPROOF Yolların Kralı Forum Dostu Kayıtlı Kullanıcı

334
    167
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    167
    Böyle oyunları bizim Türk ekiplerindende bekliyoruz bir kaç yıl içinde hadi bakalım :)

• Beğendim Beğendim x 1
  3. yorulmazy44 Turkey

yorulmazy44 Uzman Şoför Forum Dostu Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

146
    51
    28
    Beğenilen Mesajlar:
    51
    Word Of Truck:
    MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMİ

Desteklenen İşletim Sistemi
    Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit)

İşlemci
    Intel Core2 Quad Q9300 @ 2.5 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz (or better)

RAM
    4GB

Ekran Kartı
    NVIDIA GeForce GTX260 or AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)

ÖNERİLEN SİSTEM

Windows 8/8.1 (64bit)

İşlemci
    Intel Core i5-750 @ 2.66 GHz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0 GHz (or better)

RAM
    8GB

Ekran Kartı
    NVIDIA GeForce GTX580 or AMD Radeon 6870 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher)

EN UYGUN SİSTEM

Windows 8/8.1 (64bit)

İşlemci
    Intel Core i7-2600K @ 3.4 GHz or AMD FX-8150 @ 3.6 GHz (or better)

RAM
    8GB

Ekran Kartı
    NVIDIA GeForce GTX670 or AMD Radeon 7870 (2048MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher
    THE CREW NASIL İNDİRİLİR?

Sadece PC platformu için indirilebilir olan The Crew, kullanıcı kaydının zorunlu tutulduğu Ubisoft Club üzerinden indirilebilecek. Üyelik kaydı bulunamayan oyunseverler ise, aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra, yeşil çerçeve ile belirtilen 'Ücretsiz katıl' linkine tıklamaları gerekmekte. Bu linke tıkladıktan sonra karşılarına gelecek sayfada yer alan 'BİR UPLAY HESABI OLUŞTURUN' bağlantısına tıklamalı ve Ubisoft tarafından istenen bilgileri girmeleri gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra sisteme giriş yapan oyunseverler, The Crew oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilecek.