1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

REKLAM Texas Holdem Poker Chip Satışı

Konu, 'Serbest Bölge / Free Zone' kısmında Root tarafından paylaşıldı.

 1. Root Turkey

  Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  332
  202
  43
  Kayıt:
  19 Haziran 2015
  Mesajlar:
  332
  Beğenilen Mesajlar:
  202
  Word Of Truck:
  Bize sorarsanız insanlar tarafından bağımlılık yaratacak kadar çok oynanan tek oyun pokerdir. Bu bizim ülkemizde de böyledir diğer ülkelerde de. Ama bilinen bir gerçek de var ki pokeri bizim yurdumuzda serbestçe oynamak artık mümkün değil zira yasaklandı. Ama bu kadar poker bağımlısı ne yapacaklar diye düşünürken imdada Zynga firması yetişti ve pokeri sanal dünyaya taşıyarak facebook hesabı üzerinden oynamanızı sağladı. Chip Satışı da pokeri oynamanız için satın almanız gereken sanal paraya işaret eder.

  Çip satan İnternet siteleri kurulmuş olup uygun fiyatlarla poker severlere çip satışı yapmaktadırlar. Hatta öyle ki bir çok indirim kampanyası düzenlerler ve zaten düşük olan çip fiyatlarını daha da uygun hale getirerek her isteyenin almasını amaçlarlar. Zynga poker chip en kolay, zaman kaybetmeden hızla alabileceğiniz çiplerin adresi demektir. Oyun oynarken de çipleriniz bitebilir ve oyundan kopma noktasına gelebilirsiniz ama bu siteler vasıtası ile hemen eksilen çiplerinizi tazeleyerek oyuna devam edebilirsiniz.

  Çiplerinizi eğer Turn Poker oynarken arkadaşlarınızla değiştirmek, onlarla aranızda transfer yapmak isterseniz de sorun yaşamadan bunu başarabilirsiniz, çiplerinizi çaldırma endişeniz de olmasın zira onlar pin kullanımı ile koruma altına alınmışlardır ve kazanınca da hemen zaman yitirmeden gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. Alımda kolaylık, geri ödemede kolaylık, oyun çok zevkli ve keyif verici, e daha ne olsun ki…

  Site: http://www.chipsatisi.net/