1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Türk Yapımı Bilim Kurgu Oyunu Tartarus Desteğinizi Bekliyor!

Konu, 'Oyun Haberleri' kısmında [AYAZ]™ Ramocan tarafından paylaşıldı.

 1. [AYAZ]™ Ramocan Turkey

  [AYAZ]™ Ramocan Uzman Şoför Forum Dostu Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  174
  51
  28
  Kayıt:
  28 Şubat 2016
  Mesajlar:
  174
  Beğenilen Mesajlar:
  51
  Word Of Truck:
  Türk Yapımı Bilim Kurgu Oyunu TARTARUS Desteğinizi Bekliyor!

  Türkler 2230 yılında uzayda ne yapıyor?

  Türk yapımı yeni bir macera-bulmaca oyunu ile tanışın! TARTARUS, Steam Greenlight‘da desteğinizi bekliyor. Abyss Gameworks adlı Türk geliştirici takımı tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirilen bilim kurgu türünde TARTARUS isimli bir oyun.

  Resmi tanıtım yazısını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Özet: TARTARUS birinci şahıs perspektifinden oynanan, text girdisi ile harmanlanmış bir aksiyon/macera oyunudur. Unreal Engine 4 motoru ile ABYSS GAMEWORKS tarafından geliştirilmiştir.

  Hikaye ve Oyun hakkında:
  2230 yılında Maden Toplama ve Araştırma Gemisi TARTARUS (MRS TARTARUS 220478) güvenlik protokolünü hiçbir işaret vermeden Neptün yakınlarında aktifleştirir. Gemi mürettebatının tek şansı “köprü”ye ulaşıp tüm sistemleri sırayla yeniden başlatmak ve gemiyi Neptün’e düşmeden kurtarmaktır. Oyunumuzu geminin madencisi olan ve hiç bir mühendislik veya teknik eğitimi olmayan Cooper olarak oynuyoruz. Andrews ise bize gemimizi kurtarmak için yardım eden mühendis. Ancak bu görüldüğü kadar kolay değil…

  Oynanış hakkındaki açıklamaları:
  TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen bilim kurgu türünde bir oyundur. Oyunda gemiyi(TARTARUS) hacklemek için “Terminalleri” kullanmamız gerekiyor. Terminal komutları oldukça karmaşık ve ayrıntılıdır ki doğru komutu doğru yerde gerçekten yazmanız gerekmektedir. Bu da oyuncuya gerçekten gemide olduğu hissini, gerçekten gemiyi hacklediği hissini mümkün olduğunca yaşatmaktadır. TARTARUS ikonik bilim kurgu filmlerindeki gibi retro tarza sahip bir görsel sunmaktadır.

  Oyun özellikleri:
  Birincil şahıs aksiyon.
  Zengin ancak basit oynanış tarzı ile sürükleyici bir hikaye anlatımı.
  İleri seviye oyuncu etkileşimi.
  Bir çok bulmaca.


  TARTARUS’dan ne beklemeliyiz sorusunun da cavabını veriyorlar!

  Macera, aksiyon, korku, kapalı ve izole olmanın getirdiği baskı ve hayatın tahmin edilemezliği. İyi bir oyun istediğinizi biliyoruz. Doğru yerdesiniz. TARTARUS’a hoş geldiniz…