1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Scs Yolda: Pc Gamer Weekender

Konu, 'Duyurular / Haberler' kısmında Gustav tarafından paylaşıldı.

 1. Gustav Turkey

  Gustav Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

  348
  144
  43
  Kayıt:
  27 Haziran 2015
  Mesajlar:
  348
  Beğenilen Mesajlar:
  144
  Yeni Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator güncellemelerinin bir başka turu için kapalı beta testine başladık.

  Bugün iki meslektaşımız yaklaşmakta olan "PC Gamer Weekender" etkinliklerini ziyaret etmek üzere Londra'ya uçuyor. Bu etkinlik, dünyanın en çok satan PC oyun dergisi PC Gamer yayıncısı tarafından organize edilmektedir. Jakub ve Tomas, hafta sonunu, 18-19 Şubat tarihleri arasında Olympia, J30 bölgesinde olacaklar.

  pc_gamer_logo.jpg

  Geliştiriciler tarafından yapılan ilginç dersleri ve görüşmeleri dinlemek için çoğunlukla henüz yayınlanmamış oyunlar ve bazı yeşil alanlardan (oyunlarımızı nasıl beğendiğimizden) oynamakla dolu olacak. Yeni donanım ve yazılımlar denemek, hatta satın almak, PC oyun turnuvalarını izlemek ya da katılmak veya sadece oyuncuların dünyasıyla ilgili başka herhangi bir şeyin keyfini çıkarmak için her türlü oyun yazılım stüdyosunu kuracaklar.

  Küçük takımımız oyunlarımızla da orada olacak ve American Truck Simulator VR'de denemek isterseniz sizi SCS Yazılımının küçük kabininde selamlamaktan mutluluk duyacağız. Ziyaretçilere oyun oynamak için bir şans vermeye değil, çalışmalarımız hakkında da konuşma fırsatı bulacaklar. Tomas notalarını hazırlıyor; sizi görmekten mutluluk duyacaktır ;).

  Fakat hepsi bu kadar değil! PC Gamer DLC for ETS2 için Steam harekete geçirme kodları yayınlayacağımız için standımıza uğramak için bir başka iyi neden var. Bu içerik paketi, önceki bir PC Gamer etkinliğinde kullanılmak üzere geçen sene oluşturuldu, ancak bazı kodlarımız kaldı. Resmi olarak satın alınamayan kabin aksesuarlarının küçük bir koleksiyonudur; Sadece bu gibi özel günlerde elde edilebilir. DLC PC Gamer renkleri ve motiflerine göre ayarlanmış kabin ayarlarını içerir.
  Küçük ipucu: çok fazla tereddüt etmeyin, çünkü ekibimiz bu kodların sınırlı sayıda olduğunu belirtti .
  pc_gamer_letacek.jpg

  Sonunda, bu etkinliğe katılımımız American Truck Simulator için Steam üzerinde küçük bir indirim kampanyası düzenlemek için mükemmel bir sebep oldu. Bu nedenle, oyun koleksiyonunuza ATS eklemeyle ilgili tereddüt ettiyseniz, onu kapmak çok güzel bir fırsat olabilir...

  Londra metro bölgesinden ve bu hafta sonu hayranlarımızla buluşmayı dört gözle bekliyoruz!

  SCS Software
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Şubat 2017