1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber On The Road Truck Simulator’ın Oynanış Videosu Ve Yeni Bilgileri

Konu, 'Oyun Haberleri' kısmında [AYAZ]™ Ramocan tarafından paylaşıldı.

 1. [AYAZ]™ Ramocan Turkey

  [AYAZ]™ Ramocan Uzman Şoför Forum Dostu Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  174
  51
  28
  Kayıt:
  28 Şubat 2016
  Mesajlar:
  174
  Beğenilen Mesajlar:
  51
  Word Of Truck:

  On The Road Truck Simulator’ın Oynanış Videosu ve Yeni Bilgileri

  Nordrheintv‘den Ansgar, On The Road Truck Simulator oyununun geliştiricileriyle röportaj yaptı. toxtronyx interactive GmbH adlı firmanın Unity ile geliştirdiği bu kamyon simülasyonu Aralık ayında erken erişime açılacaktı fakat 2017 yılına ertelendi. Videoda verilen bilgileri size aktarıyoruz.
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  toxtronyx stüdyosundan Martin anlatıyor.

  Geliştirme stüdyosunun gerçeğe odaklanmaya çalıltığını ve her şeyi mümkün olduğunca gerçeğe sadık kalarak geliştirmeye çalıştıklarını belirtiyor.

  Şehirlerin manzaralar ve yapılarına gelecek olursak. Her şehir, her otoyol, her kavşak mümkün olduğunca ayrıntılı yapılmış. Bu yüzden her birkaç yüz kilometrede bir her zaman aynı yerin görünmesi engelleniyor. Şehirlere farklı stiller verilmiş. Örnek olarak Kiel şehrinde Kuzey Almanya’yı hissediyorsunuz. Şehirler olabildiğince sadakatle detaylandırılmış, bir daire içinde bir kez dönünce bitmiyor. Manzaraları olabildiğince eklemeye çalışmışlar. Hamburg’da pek çok yer eklendi. Kongre Merkezi, Michel Kilisesi, Limanı ve benzerleri gibi.

  On The Road ekonomik sistemi; Erken erişime kadar Euro Truck Simulator benzeri gibi inşa edilecek. Ama OTR’de kişisel dorseye sahipsiniz. Böylece kendi işlerinizi alabilirsiniz. Tabii araç ve dorse kiralama da var. Dorse sınırları da var. 25 tonluk petrol tankeri ile 50 tonluk teslimat yapılamaz.

  Erken erişim sürümü ne zaman çıkacak? Fiyatı ne olacak?

  Özel bir tarih belirlenmiş fakat Martin ne yazıkki bunu söyleyemiyor. 2017’nin ilk çeyreğine çıkacağını belirtiyor. Bu %100 kesin değil her zaman değişebilir. Birçok özellik tam sürüme kadar erken erişime dahil olmayacak. Erken erişim fiyatı 10-15 Euro civarında olacak. Tam sürümü çıktığında fiyatı değişecek.
   
 2. [AYAZ]™ Ramocan Turkey

  [AYAZ]™ Ramocan Uzman Şoför Forum Dostu Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  174
  51
  28
  Kayıt:
  28 Şubat 2016
  Mesajlar:
  174
  Beğenilen Mesajlar:
  51
  Word Of Truck:
  video ya bakılacak olursak On The Road Truck Smilator ün katetmesi gereken çok mesafe var.gerek, araç içi ekipman detaylandırması olsun gerek , araç gölge detaylandırması olsun SCS nin çok ama çok gerisinde.trafik ışıkları ve şehir detayları fena değil ama bahsettiğim gibi katetmesi gereken çok mesafe var.bide aynaları söylemeden geçmeyelim.ayna ya baktığın zaman sanki oyun donuyormuş havası veriyor oynayan kişiye.ama ilrleyen güncellemelerle düzeltilecektir.