1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Özel Kitap Özetleri Arşivi

Konu, 'Serbest Bölge / Free Zone' kısmında Root tarafından paylaşıldı.

 1. Root Turkey

  Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  334
  202
  43
  Kayıt:
  19 Haziran 2015
  Mesajlar:
  334
  Beğenilen Mesajlar:
  202
  Word Of Truck:
  Son sayfayı çevirince yakın arkadaşınızı kaybetmişsiniz gibi hissettiğiniz an iyi bir kitap okuduğunuzu anladığınız andır.(Paul Sweeney)

  Hepimizin bildiği gibi günümüzde kitap yazmak ve yayınlamak çok kolay bir hal aldı. Fakat bu durum beraberinde büyük olumsuzluklara da yol açtı. Gerçekten nitelikli kitap bulmak artık çok zorlaştı.

  Her şeyin ticari gaye için yapıldığı bir dönemdeyiz. Sosyal medyada ünlü olup, büyük takipçi kitlelerine ulaşan herkes kendini yazar(!), şair(!) olarak görüyor. Haliyle gerçekten Paul Sweeney’in tanımladığı gibi ‘’iyi bir kitap’’ okumak isteyen okuyucular mağdur kalıyor. Bunca anlamsız kitap yığınının içinden doğru kitabı seçmek, adeta yüzlerce çürük meyvenin içinde en güzelini bulup çıkarmak gibi meşakkatli bir iş haline geliyor. İşte bu noktada kitap tanıtım sitemiz devreye giriyor. Kendinize uygun kitap kategorisini seçip, o kategoriden aradığınız kitabı kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Hatta kitap ile ilgili şüpheleriniz varsa, bu sitede sizin gibi kitap severlerle bilgi alışverişinde bulunabilir ve onların kitap tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Gün geçtikçe büyüyen site de çok geniş bir e-kitap arşivi bulunmaktadır ve bu kitapların tanıtımları uzman bir kadro tarafından hazırlanmış. Kitaplar, kategorilerine göre ayrılıp, okuyuculara sunulmuştur. Ve bu sayede saatlerce kitap arama zahmetinden kurtulmuş olacaksınız..

  Peki kitap özetleri nin diğer sitelerden farkı ne?

  İnternet ortamında kitap özeti aradığınızda bulmak gerçekten çok güç, bulduklarınız da kitabın içeriğinden bir hayli uzak ve kısa. Fakat http://www.ekitapozetleri.com/’da sizler gibi kitap okumayı seven uzman bir kadro tarafından hazırlanmış isterseniz kısa, isterseniz uzun ve detaylı kitap özetlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye’den ve Dünya’dan binlerce kitabın özetinin bulunduğu site, kapsamlı bir kitap özeti sitesi, arşivi olma özelliği taşıyor.

  TWeb sitemiz sadece yetişkinlere hitap eden bir site değil tabii ki, minik kardeşlerimiz için de hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli yüzlerce çocuk kitabı ve özetleri, online hikayeler, sesli hikayeler bulunmakta. Ayrıca ödev tez gibi konularda yardım arıyorsanız. Sitemizden ilgili kitaplara ait özetleri indirebilirsiniz.