1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Rehber Kayıt Dosyasını Düzenleme

Konu, 'Rehber' kısmında Uğurcan tarafından paylaşıldı.

1. Uğurcan Turkey

Uğurcan Yeni Şoför Emektar Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

46
    19
    8
    Beğenilen Mesajlar:
    19
    • Java yazılımının kurulu olması
    Bilgisayarınızda Java yazılımının yüklü olması gerekiyor ki indirdiğiniz dosya içerisinde Java eklentisi mevcut ve sayesinde kayıt dosyasını metin haline getirebilmeniz, üzerinde değişiklik yapabilmeniz sağlanıyor.

http://www.mediafire.com/file/h6bzte7xki0odbn/SII_Decrypt.exe
    • Oyun içerisinde kayıt ayarları ve gerekli dosyaların indirilmesi
    Oyun içerisinde hızlı kayıt alma özelliğini aktif ederseniz indirdiğiniz dosyaları tek bir klasöre atmış olursunuz ve her kayıt işleminde dosyaları taşıma derdiniz olmaz. Hızlı kayıt özelliğini aktif etmek için ise oyun içerisindeki Seçenekler > Tuşlar ve Düğmeler sayfasına gelin ve en aşağıda Diğer kısmından tuş atayabilirsiniz.
    Bknz: örnek görsel

Hızlı kayıt özelliğini aktif ettikten sonra bir hızlı kayıt örneği alın ardından aşağıdaki bağlantıdan indirdiğiniz dosyaları Belgeler/Euro Truck Simulator 2/profiles/[profil numaranız]/save/quicksave adlı klasörün içerisine atın.
    Bknz: örnek görsel

İNDİR

• Belgeler'deki oyun ayar dosyalarının ayarlanması
    Belgeler/ETS2 klasörü içerisindeki config.cfg dosyasını not defteri ile açın ve sırasıyla aşağıdaki kodları aratın, ve değerlerini aşağıdaki gibi yapın. Değerler aşağıdaki gibi ise oyuna giriniz.
    • uset g_console "1"
    • uset g_developer "1"
    • uset g_save_format "2
    • Dorse ile ışınlanma
    Video Linki ; https://goo.gl/8jJyR8

Not: Yukarıda anlatılan değişikliklerin hepsi kayıt dosyasının içerisinde hemen hemen alt alta sayılır.

• Tüm dosyaları nasıl görebilirim?
    Bu anlatım sayesinde kayıt dosyasının mantığını çözen kişiler oyun dosyalarını görerek istediği değişikliği yapabilecek, aşağıdaki internet sayfasında hem American Truck Simulator hem de Euro Truck Simulator 2 için ihtiyacınız olan tüm dosyalar klasör klasör listelenmiş, oradan istediğiniz dosyaya tıklayın ve internet sayfasının bağlantısını def dahil ve sonrasını koplayarak oyununuza / işaretlerini \ yaparak ekleyin.

• Beğendim Beğendim x 1