1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Kaldırılabilir Treyler Aksları

Konu, 'Duyurular / Haberler' kısmında Gustav tarafından paylaşıldı.

 1. Gustav Turkey

  Gustav Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

  348
  144
  43
  Kayıt:
  27 Haziran 2015
  Mesajlar:
  348
  Beğenilen Mesajlar:
  144
  Hem Euro Truck Simulator 2 hem de Amerikan Truck Simulator için yeni bir güncelleme dalgasının açık beta sürümlerini yayınlayacak durumdayız.

  Bugün, yeni özelliklerden biride - römorklar için kaldırılabilir dingillerin uygulanması - hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz;

  Bu özellik, fan topluluğu tarafından uzunca bir süre için talep edildi; simülasyon sadakatinde iyileştirmeler yapmak isteyen tüm oyuncular için hayata geçirmekten memnuniyet duyuyoruz. Treyler aksını kaldırmak, yakıt tüketimini optimize etmek, lastik aşınmasını sınırlandırmak veya dönme veya geri alma sırasında römorkun manevra kabiliyetini ayarlamak için ağırlığı römorkun tekerleklerine yaymanıza izin verir.
  [​IMG]
  Bu özellik için halihazırda atanmış bir varsayılan kısayol tuşu veya denetleyici anahtarı yoktu ve oyuncuların mevcut yapılandırmalarını kırmak istemiyoruz, lütfen bu işlevi Anahtar ve Düğmeler seçeneklerindeki herhangi bir tuşun altında ayarlamayı unutmayın.

  Güncellemelerle ilgili çalışmaları tamamlarken daha fazla özellik ortaya çıkarmak için bizi takip etmeye devam edin. Tam değişim günlüğü elbette gerçek sürümlerle birlikte gelecektir.