1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

İnceleme Adventure Quest Worlds

Konu, 'Oyun İncelemeleri' kısmında Oguzhan-K tarafından paylaşıldı.

1. Oguzhan-K Turkey

Oguzhan-K Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

3
    6
    3
    Beğenilen Mesajlar:
    6
    Word Of Truck:
    logo-md-aqw.png

-
    Yıllar geçtikçe ve teknoloji geliştikçe insanlar oyunlarda hep grafik kalitesine, ergonomik olanaklara ve fiziksel detaylara önem vermiştir. Bu oyun aslında grafik delisi olanların ve oyunda her türlü gelişmişliği arayan kişilerin karşında duran bir oyundur. Ancak bu oyun hakkındaki en can alıcı noktalardan birisi hiç bir dosya indirmeden tarayıcınız üzerinden oynayabiliyorsunuz. Canınız sıkıldığında oynamak için birebir benim düşüncem.
    -Yaklaşık olarak 8 yıldır oynadığım bu oyun isminden de anlaşılabileceği gibi görev tabanlı bir oyun olup, görevler belirli bir senaryo üzerinden gitmektedir. Çeşitli 'Chaos Lord' karakterleri var oyunda. Bu Lordlar her bir bölümün 'boss' yaratığı oluyor.
    -Oyunda envaiçeşit eşya ve bu eşyalardan oluşturabileceğiniz kombinasyonlar bulunmakta. Tabii ki de oyuna para yatırıp eşya alınabiliyor. Bazı eşyaları sadece hesabını 'premiuma' yükseltenler kullanabiliyor. Ancak bu şart değil, hala muhteşem eşyalar sizi bekliyor olacaktır.
    -Oyun ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir konu olur ise çekinmeden sorabilirsiniz. Bildiğim kadarı ile yardımcı olurum. Eğer yazımda veya konumda herhangi bir hata var ise affola. Her forumun ayrı kuralları olduğu için burayı iyice tanıyana kadar hoşgörü ile karşılamanızı diliyorum. :)

Adventure-Quest-worlds-1.jpg

28339.jpg

• Beğendim Beğendim x 2
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Ocak 2017
  2. [Anatolia] Selim Turkey

[Anatolia] Selim Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

3
    1
    3
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    denemeye değer :D