1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Çiftler -dorse-

Konu, 'Duyurular / Haberler' kısmında Gustav tarafından paylaşıldı.

 1. Gustav Turkey

  Gustav Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

  348
  144
  43
  Kayıt:
  27 Haziran 2015
  Mesajlar:
  348
  Beğenilen Mesajlar:
  144
  Bugün, hayranlarımızdan birçoğunu mutlu edecek bir duyuru var. Oldukça uzun yıllar süren iç tartışmalar ve açıkçası oyun oynamak için yaşanan bazı sıkıntılar ve mücadeleler ve çoklu fragman fizikinin teknik tarafı bittiğini destekledikten sonra nihayet ilerlememizle ilgili yeni bilgileri açığa çıkarmaya hazırız.

  Bu bizim için uzun bir zaman aldı, ancak umut asla ölmez! Çift römorkları, Euro Truck Simulator 2'nin yanı sıra Amerikan Truck Simulator'ü için bir sonraki önemli güncellemelere dahil etmek için hazırlıyoruz. Size ciddi olduğumuzu kanıtlamanız için birkaç resim var...

  eut2_hq_5909bf19.jpg
  ats_hq_5909d47e.jpg

  Oyunlarımızın hayranları sabırlı bir şekilde (veya sabırlı olmamakla birlikte) uzun süre çift römork beklemektedirler ve beklemek artık bu kadar uzun olmamalıdır. Yeni römorklar ve fizik geliştirmeleri, her iki oyunun da bir sonraki büyük "nokta yayınlaması" güncellemesinin bir parçası olacak. ÜCRETSİZ bir güncelleme olacak.

  Bu arada, hem ETS2 hem de ATS için, mevcut Yüksek Güç Kargo Paket DLC'si ile karşılaştırılabilir DLC'ler ödenecek Ağır Kargo paketleri üzerinde çalışıyoruz. Özellikle kargo taşımacılığına giriyorsanız, sabırsızlıkla beklenecek pek çok güzel şey var!

  SCS-